امروز یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

دانلود آهنگ جدید ، دانلود آهنگ سکوت از محسن یگانه-دلتا موزیک

♫◄با نام ویاد خدا، با سلام: برای شنیدن آهنگ سکوت از محسن یگانه شمارا به دلتا موزیک دعوت می نمائیم.

تقدیم به شما:

دانلود آهنگ محسن یگانه بنام سکوت

Downlaod Music Mohsen yeganeh Sokot

Mohsen yeganeh Sokot

دانلود آهنگ سکوت از محسن یگانه-دلتا موزیک

متن آهنگ سکوت محسن یگانه

روزای سخته نبودن با تو خلاء امیدو تجربه کردم داغ دلم که بی تو تازه میشد هم نفسم شد سایه ی سردم تورو میدیدم از اونور ابرا که میخوای سرسری از من رد شی….

برای دانلود آهنگ به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.


آسمونو بی تو خط خطی کردم چجوری میتونی انقد بد شی چجوری میتونی انقد بد شی.،
سکوت قلبتو بشکن و برگرد نذار این فاصله بیشتر از این شه نمیخوام مثل گذشته که رفتی دوباره آخر قصه همین شه سکوت قلبتو بشکن و برگرد نذار این فاصله بیشتر از این شه نمیخوام مثل گذشته که رفتی دوباره آخر قصه همین شه.

♫♫♫♫

دانلود آهنگ قدیمی سکوت از محسن یگانه در دلتا موزیک

روزای سخت نبودن با تو دور نبودن تو خط کشیدم تازه میفهمم اشتباهم این بود چهره ی عشقم و غلط کشیدم عشق تو دارو ندار دلم بود اومدی دارو ندارمو بردی.،
بیا سکوتتو بشکن و برگرد که هنوزم تو دل من نمردی که هنوزم تو دل من نمردی…، سکوت قلبتو بشکن و برگرد نذار این فاصله بیشتر از این شه نمیخوام مثل گذشته که رفتی دوباره آخر قصه همین شه.
سکوت قلبتو بشکن و برگرد نذار این فاصله بیشتر از این شه نمیخوام مثل گذشته که رفتی
دوباره آخر قصه همین شه.

متن کلی

روزای سخته نبودن با تو خلاء امیدو تجربه کردم داغ دلم که بی تو تازه میشد هم نفسم شد سایه ی سردم تورو میدیدم از اونور ابرا که میخوای سرسری از من رد شی. آسمونو بی تو خط خطی کردم چجوری میتونی انقد بد شی چجوری میتونی انقد بد شی.، سکوت قلبتو بشکن و برگرد نذار این فاصله بیشتر از این شه نمیخوام مثل گذشته که رفتی دوباره آخر قصه همین شه سکوت قلبتو بشکن و برگرد نذار این فاصله بیشتر از این شه نمیخوام مثل گذشته که رفتی دوباره آخر قصه همین شه.روزای سخت نبودن با تو دور نبودن تو خط کشیدم تازه میفهمم اشتباهم این بود چهره ی عشقم و غلط کشیدم عشق تو دارو ندار دلم بود اومدی دارو ندارمو بردی.، بیا سکوتتو بشکن و برگرد که هنوزم تو دل من نمردی که هنوزم تو دل من نمردی…، سکوت قلبتو بشکن و برگرد نذار این فاصله بیشتر از این شه نمیخوام مثل گذشته که رفتی دوباره آخر قصه همین شه. سکوت قلبتو بشکن و برگرد نذار این فاصله بیشتر از این شه نمیخوام مثل گذشته که رفتی دوباره آخر قصه همین شه.

دانلود آهنگ های دیگر از محسن یگانه

مطالب تصادفی(مرتبط)

بـــرای دانــلود آهنـگ و پـخش آنــلاین ایــنجـا کـلیـک کـنیـد
کد پخش آنلاین این آهنگ برای وبلاگ و سایت شما
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

Copyright © 2018 - All Rights Reserved